KONST / Litografier / Färglitografi 12691325

nr 1269 1325

CO (Carl Otto) Hultén

(1916-2015), Sverige

Färglitografi, CO (Carl-Otto) Hultén (1916-2015), Sverige. Signerad, numrerad 22/100. Motivet: 78x55 cm

Carl Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 20:45:59

CO (Carl Otto) Hultén

Läs mer om CO (Carl Otto) Hultén